SAFARI NURKOWE EGIPT

 Zapraszam na safari nurkowe w Egipcie.

20 nurkowań w tydzień pd okiem polskiej instruktorki nurkowania, z 5 letnim doświadczeiem w prowadzeniu tego typu imprez nurkowych w Egipcie pozwoli Wam bezpiecznie i aktywnie spędzić 7 dni na nurkowaniach w Egipcie. Poznacie to co najpiękniejsze: przepiękne rafy koralowe zdala od głównego ruchu turystycznego. Dotrzecie do miejsc niedostępnych z brzegu.

Bezpiecznie - dzięki koncesji organizatora turystyki Wasz wyjazd jest zgodny z polskimi przepisami i ustawie o usługach turystycznych. Nie stracicie swoich pieniędzy! Wyjazd jest ubezpieczony w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym. Każdy z uczestników jest ubezpieczony podróżnie i nurkowo w AXA, wraz z ewentualnym leczeniem w komorze hiperbarycznej i prowadzeniem akcji ratowniczej na morzu.

Komfort i spokój - tydzień zakwaterowania i nurkowania na 35 metrowym jachcie. Klimatyzowane kabiny dwuosobowe z łazienkami to poczucie wygody i swobody. Pokład słoneczny pozwali Wam wypocząć, salon jest idealnym miejscem na brifingi, wspólny wypoczynek i relaks. Pokład nurkowy dzięki swojej przestrzeni i wygodzie daje Wam możliwość tylko jednorazowego skonfigurowania sprzętu nurkowego ponieważ butle nurkowe nabijane są na Waszym stanowisku nurkowym. 

Nurkujemy 4 razy dziennie, od rana, ostatnie nurkowanie jest nocne. W ciągu tygodnia zdobędziecie duże doświadczenie nurkowe, pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej, egipskiego przewodnika i polskich instruktorów. Wszsytkie omówienia odbywają się w języku polskim. W razie konieczności możliwe jest rozszerzanie swoich kwalifikacji nurkowych na kursach specjalizacyjnych PADI (nitrox, deep, wrakowe, pływalność, bojka, nocne i inn).

Doskonalenie nurkowe - dzięki serii nurkowań natychmiast nabierzesz wprawy, pewności siebie i płynności działań. 

 

W 2019 roku proponuję trzy safari nurkowe.

Wybierz termin i safari odpowiednie dla Twoich preferencji i doświadczenia nurkowego:

1. safari tzw Top Północy czyli wraki i Brothersy - najsłynniejsze wraki Morza Czerwonego 

5 października 2019

więcej

Dziennik z safari 20-27.10.2018 z trasy wrakowej autorstwa Leona (Leszek Staniak) Profundal Lublin. Miałam przyjemność poprowadzić ten wyjazd - jeszcze wtedy pod sztandarami Nautici. 

2. całkowicie unikatowa trasa - południe Egiptu - październik - 2019 - przyrodniczo bogata trasa - Fury Shoal i Dedalus - szansa na rekiny młoty

12 październik - 2019

SAFARI EGIPT

2020 

1. safari południowe - st johns - fury shoal - marsa alam - trudność: łatwe

21 marca 2020

2. safari północne - brothersy - ras mohammad park - ss thistlegorm - stalowa rafa

trudność: średnie

06 czerwca 2020