Barbara Białek

Kocham nurkowanie i uwielbiam uczyć ludzi. Szczególnie lubię ten moment, w którym mój uczeń staje się samodzielnym, dobrze i komfortowo czuje się w wodzie, wtedy gdy wszystko „samo zaczyna wychodzić”. Moim celem jest przekazanie wiedzy w taki sposób by zrozumieć, a nie zapamiętać. Ważne jest ukształtowanie odpowiedzialnej postawy wśród nurków, dbających o bezpieczeństwo, środowisko, o siebie i partnera nurkowego. Zawsze staram się by nauka nurkowania była radością jednak bezpieczeństwo jest ponad wszystkim. 

Katarzyna "Meluzyna" Piechota

Instruktorka Mermaid SSI. Założycielka Klubu Syren Meluzyna. Świetna organizatorka i managerka. Ciepła, opiekuńcza, cierpliwa. Nasza matka Meluzyn. Świetnie uczy, szczególnie najmłodszych. Organizuje im czas, będąc przy tym niezwykle kreatywną osobą. Nie jest w stanie nic nie robić, cały czas starając się rozwijać freedivingowo i nurkowo. 

Bartosz Schejbal

Bartosz to zmysł organizatorski. Pogodny, otymistyczny, przedsiębiorczy. Nie jest łątwo wyprowadzić go z dobrego nastroju, czym zaraża innych. Na codzień zajmuje się imprezami, muzyką i koncertami. Być może juz byliście na jednej z imprez organizowanej przez Bartka...

Artur Szczepański

Niezwykle pomocny i odpowiedzialny. Wspiera doświadczeniem i zrozumieniem. Nie jest w stanie nie robić nic. Cały czas poprawia, naprawia, kombinuje. Świetny kompan do nurkowań trudniejszych, bardziej ambitnych. 

HSA Kraków

Nurkowanie z osobami z niepełnosprawnościami.

Nurkowania z osobami z niepełnosprawnościami jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego instruktora i nurka. Każde nurkowanie jest inne, wymaga skupienia, wiedzy, zaufania we własne umiejętności. Trzeba zachować kontrolę sytuacji oraz często improwizować. Polecam dla spróbować poniewaz nasza obecność jest niezbędna by takie nurkowanie można było zrealizować. Mój numer instruktorski: I-39

Read more