safari nurkowe w Egipcie - co to jest

Co to jest safari nurkowe?

Wybierz termin dla siebie: TERMINY 2022

Safari nurkowe w Egipcie to:

20 nurkowań w tydzień. Wszystkie nurkowania odbywają się w małych 6-8 osobowych grupach nurkowych. Każda grupa ma przydzielonego własnego instruktora/divemastera prowadzącego nurkowanie. Każde nurkowanie odbywa się na innym miejscu nurkowym, wyselekcjonowanym do potrzeb i preferencji uczestników safari. Każde miejscówka jest inna pod względem topografii terenu i przyrody, jednak dzięki temu, ze jest to wyjazd nurkowy typu safari nurkowania odbywają się w miejscach oddalonych, rzadziej odwiedzanych, niedostępnych z baz nurkowych z brzegu.

Aktywny wypoczynek dzieńnie realizujemy 4 nurkowania w tym nurkowanie nocne. Czy to dużo? Nie musisz zrealizować wszytkich nurkowń, zazwyczaj można odpuścić sobie jedno czy dwa z pakietu, część osób realizuje wszystkie nurkowania, ponieważ pomiędzy nurkowaniami robimy 2,5 godzinne przerwy nurkowe, spożywamy posiłki, odpoczywamy. W przerwach jest czas na czytanie książek, wykłady o tematyce nurkowej. 

Bezpiecznie - dzięki koncesji organizatora turystyki Wasz wyjazd jest zgodny z polskimi przepisami i ustawie o usługach turystycznych. Nie stracicie swoich pieniędzy! Wyjazd jest ubezpieczony w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym co oznacza, że nawet w wypadku niewypłacalności organizatora Ty otrzymasz 100% zwrot wpłaconych środków. Każdy z uczestników jest ubezpieczony podróżnie i nurkowo w AXA, wraz z ewentualnym leczeniem w komorze hiperbarycznej i prowadzeniem akcji ratowniczej na morzu. Osoby biorące w udział w kursach nurkowania na safari dodatkowo objęte są polisą ubezpieczeniową DAN.

Komfort i spokój SAFARI Star Jet- tydzień zakwaterowania i nurkowania na 35 metrowym jachcie. Klimatyzowane kabiny dwuosobowe z łazienkami to poczucie wygody i swobody. Pokład słoneczny pozwali Wam wypocząć, salon jest idealnym miejscem na brifingi, wspólny wypoczynek i relaks. Pokład nurkowy dzięki swojej przestrzeni i wygodzie daje Wam możliwość tylko jednorazowego skonfigurowania sprzętu nurkowego ponieważ butle nurkowe nabijane są na Waszym stanowisku nurkowym. Więcej o naszej łodzi Star Jet. 

 

Dopiero zaczynam - czy wyjazd safari jest dla mnie? Tak - zdobywaj doświadczenie na safari. W ciągu tygodnia zdobędziecie duże doświadczenie nurkowe, pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej, egipskiego przewodnika i polskich instruktorów. Wszystkie omówienia odbywają się w języku polskim. W razie konieczności możliwe jest rozszerzanie swoich kwalifikacji nurkowych na kursach specjalizacyjnych PADI (nitrox, deep, wrakowe, pływalność, bojka, nocne i inn). Zobaczysz jak duże postępy zrobisz podczas safari: rozszerzyś swoją wiedzę, poprawisz pływalność, nabierzesz komfortu bycia w wodzie, poznasz techniki nurkowania z łodzi, w nocy, w dryfcie, nauczysz nurkować się z pontonu. Nie dyskryminuejmy początkujących nurków, pomagami im się rozwijać.

Doskonalenie nurkowe - dzięki serii nurkowań natychmiast nabierzesz wprawy, pewności siebie i płynności działań. 

Wybierz termin dla siebie: TERMINY 2022-2023