SAFARI NURKOWE Egipt

przez pawel
w BLOG
Odsłony: 500

Rodzinne safari nurkowe w wakacje.

ODBYŁO SIĘ - 20 lipiec 2019!

Poznaj najpiękniejsze rafy koralowe na świecie. 

Zabierz swoje dziecko na cudowny, nurkowy, wakacyjny tydzień.

Z dala od internetu, telewizji, tylko z rodzicami i rówieśnikami. Podziel się z nim swoją pasją i pokaż jak można fajnie spędzać razem czas. Pokaż mu najpiękniejsze rafy koralowe, które są na wyciągnięcie ręki. 

Safari nurkowe to najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób na spędzenie nurkowego tygodnia w Egipcie. Z dala od zgiełku miast, hoteli, sklepów i turystów. 

Safari nurkowe prowadzi polska instruktorka nurkowania z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu nurkowania i tego typu wypraw nurkowych. 

W lecie w Egipcie jest bardzo ciepło, słońce mamy gwarantowane, ale nie jest za ciepło, ponieważ stale przebywamy na morzu, gdzie obecna jest bryza i przepływ powietrza. 

Trasa safari rodzinnego prowadzi po prostych i przepięknych miejscach nurkowych, dostępnych dla najmłodszych. Stopień trudności nurkowań dostosowany jest dla osób początkujących i nurkujących dzieci. Grupy dzielone są według uprawnień i doświadczenia. Na trasie nie przewidujemy spotkania z wielkim zwierzem typu rekin, to na innych, bardziej wymagających trasach, dla zaawansowanych nurków.

Na safari rodzinnym można kończyć kurs nurkowania, rozszerzać swoje umiejętności nurkowe, realizować kursy nurkowania zaawansowane i specjalizacje (np AOWD). 

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej ukochanym statku safari: Star Jet.