Safari nurkowe w Egipcie czy jechać?

Odsłony: 1308

Co to jest safari nurkowe?

safai nurkowe

Safari nurkowe w Egipcie to:

20 nurkowań w tydzień. Wszystkie nurkowania odbywają się w małych, 6-8 osobowych grupach nurkowych. Każda grupa ma przydzielonego własnego instruktora/divemastera prowadzącego nurkowanie. Każde nurkowanie odbywa się na innym miejscu nurkowym w zależności potrzeb i preferencji uczestników safari. Każde miejsce jest inne pod względem topografii terenu i przyrody, jednak dzięki temu, że jest to wyjazd nurkowy typu safari, nurkowania odbywają się w miejscach oddalonych, rzadziej odwiedzanych, niedostępnych z baz nurkowych z brzegu.

Aktywny wypoczynek. Dziennie wykonujemy 4 nurkowania, w tym nurkowanie nocne. Czy to dużo? Nie musisz wykonywać wszystkich nurkowań, zazwyczaj można odpuścić sobie jedno czy dwa z pakietu. Część osób wykonuje wszystkie nurkowania, ponieważ pomiędzy nurkowaniami robimy 2,5-godzinne przerwy powierzchniowe, jemy posiłki, odpoczywamy. W przerwach jest czas na czytanie książek czy wykłady o tematyce nurkowej. 

Bezpieczeństwo. Dzięki koncesji organizatora turystyki Wasz wyjazd jest zgodny z polskimi przepisami i ustawie o usługach turystycznych. Nie stracicie swoich pieniędzy! Wyjazd jest ubezpieczony w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym, co oznacza, że nawet w wypadku niewypłacalności organizatora Ty otrzymasz zwrot 100% wpłaconych środków. Każdy uczestnik ma ubezpieczenie podróżne i nurkowe w UNIQUA, które obejmuje ewentualne leczenie w komorze hiperbarycznej i prowadzenie akcji ratowniczej na morzu. 

Komfort i spokój. SAFARI Star JetTydzień zakwaterowania i nurkowania na 35-metrowym jachcie. Klimatyzowane, dwuosobowe kabiny z łazienkami to poczucie wygody i swobody. Pokład słoneczny pozwoli Wam wypocząć, salon jest idealnym miejscem na brifingi, wspólny wypoczynek i relaks. Pokład nurkowy dzięki swojej przestrzeni i wygodzie daje Wam możliwość jednorazowego skonfigurowania sprzętu nurkowego, ponieważ butle nurkowe nabijane są na Waszym stanowisku nurkowym. Wirtualny spacer po łodzi Star Jet. 

Dopiero zaczynam – czy wyjazd safari jest dla mnie? Tak – zdobywaj doświadczenie na safari. W ciągu tygodnia zdobędziesz duże doświadczenie nurkowe pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej, egipskiego przewodnika i polskich instruktorów. Wszystkie omówienia odbywają się w języku polskim. W razie konieczności możliwe jest rozszerzanie swoich kwalifikacji nurkowych na kursach specjalizacyjnych PADI (nitrox, deep, wrakowe, pływalność, bojka, nocne i inne). Zobaczysz, jak duże postępy zrobisz podczas safari: rozszerzysz swoją wiedzę, poprawisz pływalność, nabierzesz komfortu w wodzie, poznasz techniki nurkowania z łodzi, w nocy, w dryfcie, nauczysz nurkować się z pontonu. Nie dyskryminujemy początkujących nurków, ale pomagamy im się rozwijać.

Doskonalenie nurkowe – dzięki serii nurkowań natychmiast nabierzesz wprawy, pewności siebie i płynności działań. 

Wybierz termin dla siebie: TERMINY 2023