Nurkowanie z osobami z niepełnosprawnościami.

Nurkowania z osobami z niepełnosprawnościami jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego instruktora i nurka. Każde nurkowanie jest inne, wymaga skupienia, wiedzy, zaufania we własne umiejętności. Trzeba zachować kontrolę sytuacji oraz często improwizować. Polecam dla spróbować poniewaz nasza obecność jest niezbędna by takie nurkowanie można było zrealizować. Mój numer instruktorski: I-39

Jeśli jesteś osobom niepełnosprawną – nurkowanie może być to świetna rozrywka i aktywność właśnie dla Ciebie ponieważ w nurkowaniu możemy całkowicie pozbyć się grawitacji. Możesz czerpać przyjemność z podziwiania podwodnego świata, nawet jeśli  nie widzisz. Techniki nauczania, sprzęt i techniki nurkowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Możesz zdobywać certyfikaty w ramach organizacji HSA. Prowadzę kursy indywidualne. Jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie swoich szkoleń proponuję kursy w ramach Stowarzyszenia Nautica. Szkolenia trwają rok. Jeśli zależy Ci na szybszym kursie i szkoleniu indywidualnym, zapraszam do kontaktu ze mną.

Jeśli jesteś certyfikowanym nurkiem dowolnej organizacji, szczególnie jeśli posiadasz uprawnienia RESCUE lub wyższe – zapraszam do asystowania przy znurkowaniach. Zdobądź stopień DIVE BUDDY i spełniaj się jako partner nurkowy osób z niepełnosprawnością. Zobaczysz jak wielką satysfakcję możesz z tego mieć.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej ukochanym statku safari: Star Jet.