Barbara Białek

Kocham nurkowanie i uwielbiam uczyć ludzi. Szczególnie lubię ten moment, w którym mój uczeń staje się samodzielnym, dobrze i komfortowo czuje się w wodzie, gdy wszystko „samo zaczyna wychodzić”. Moim celem jest przekazanie wiedzy w taki sposób, by zrozumieć, a nie zapamiętać. Ważne jest ukształtowanie odpowiedzialnej postawy wśród nurków dbających o bezpieczeństwo, środowisko, o siebie i partnera nurkowego. Zawsze staram się, by nauka nurkowania była radością, jednak bezpieczeństwo jest ponad wszystkim. 

Katarzyna "Meluzyna" Piechota

Instruktorka Mermaid SSI. Założycielka Klubu Syren Meluzyna. Świetna organizatorka i managerka. Ciepła, opiekuńcza, cierpliwa. Nasza matka Meluzyn. Świetnie uczy, szczególnie najmłodszych. Organizuje im czas będąc przy tym niezwykle kreatywną osobą. Nie jest w stanie nic nie robić, cały czas stara się rozwijać freedivingowo i nurkowo. 

Kaja FafaraKaja Fafara z Mario Diving  to wyjątkowa dziewczyna, pomimo młodego wieku ma już ponad 12 lat doświadczenia w branży nurkowej na poziomie professional. Od wielu lat, jako instruktor nurkowania, aktywnie szkoli w Polsce i za granicą. Cechuje ją duża uważność na swoich podopiecznych, nie boi się wyzwań, doskonale rozpoznaje i wyszukuje morskie zwierzęta i co najważniejsze to ciepła, empatyczna i niezwykle wesoła osoba.

 
 
Bartosz Schejbal

Bartosz jest naszym Dajw Masterem. Załagodzi każdy problem, ostudzi atmosferę. Gdy trzeba podgrzeje ją i zorganizuje świetna imprezę. 

Artur Szczepański

Niezwykle pomocny i odpowiedzialny. Wspiera doświadczeniem i zrozumieniem. Nie jest w stanie nie robić nic. Cały czas poprawia, naprawia, kombinuje. Świetny kompan do nurkowań trudniejszych, bardziej ambitnych. 

Certyfikat

 

Jesteśmy certyfikowanym organizatorem turystyki  o numerze ewidencyjnym 22408
każda osoba wyjeżdżająca z nami jest zabezpieczona w Turystycznym Funduszu 
Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszu Pomocowym , posiada pełne ubezpieczenie podróżno-nurkowe.
Dodatkowo Można także skorzystać z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy 
HSA Kraków

Nurkowanie z osobami z niepełnosprawnościami.

Nurkowanie z osobami z niepełnosprawnościami jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego instruktora i nurka. Każde nurkowanie jest inne, wymaga skupienia, wiedzy, zaufania we własne umiejętności. Trzeba zachować kontrolę sytuacji oraz często improwizować. Polecam spróbować, ponieważ nasza obecność jest niezbędna, by takie nurkowanie można było wykonać. Mój numer instruktorski: I-39

Czytaj więcej