Barbara Białek

Kocham nurkowanie i uwielbiam uczyć ludzi. Szczególnie lubię ten moment, w którym mój uczeń staje się samodzielnym, dobrze i komfortowo czuje się w wodzie, wtedy gdy wszystko „samo zaczyna wychodzić”. Moim celem jest przekazanie wiedzy w taki sposób by zrozumieć, a nie zapamiętać. Ważne jest ukształtowanie odpowiedzialnej postawy wśród nurków, dbających o bezpieczeństwo, środowisko, o siebie i partnera nurkowego. Zawsze staram się by nauka nurkowania była radością jednak bezpieczeństwo jest ponad wszystkim. 

HSA Kraków

Nurkowanie z osobami z niepełnosprawnościami.

Nurkowania z osobami z niepełnosprawnościami jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego instruktora i nurka. Każde nurkowanie jest inne, wymaga skupienia, wiedzy, zaufania we własne umiejętności. Trzeba zachować kontrolę sytuacji oraz często improwizować. Polecam dla spróbować poniewaz nasza obecność jest niezbędna by takie nurkowanie można było zrealizować. Mój numer instruktorski: I-39

Czytaj więcej

NAGRODA PADI ELITE 2018

W 2019 roku otrzymuję nagrodę PADI Elite Diving Instructor za aktywne szkolenie. Na tą chwilę przeszkoliłam już co najmniej 150 osób na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

SeaTreasure.pl i SerwisNurkowy.pl

W 2018 roku decyduję się podjąć własną działaność gospodarczą. Od teraz działam pod własną marką i rozwiajam swoje możliwości. W Krakowie wraz z sespołem prowadzimy serwis nurkowy oraz wypożyczalnię sprzętu nurkowego. 

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej ukochanym statku safari: Star Jet.